Návštěvnost

Dnes78
Tento týden225
Tento měsíc2461
Celou dobu1269554

Zipové kabelky

b_135_0_16777215_00___images_phocagallery_hanka_zipovky_Zipova_kabelka_modro-bila-prosivana.jpgZipové kabelky neboli "zipovky" se poslední dobou stávají velkým hitem. I tuto techniku jsem musela samozřejmě vyzkoušet.  A nezůstalo u jedné jediné kabelky.

Na výrobu takové kabelky Vám stačí obyčejný metrážový zip (jedné barvy či barev více), jezdec na zip, nitě (ve stejné či b_100_0_16777215_00___images_phocagallery_hanka_zipovky_Rozlozena_zipovky.jpgkontrastní barvě), šicí stroj a trochu šikovnosti. Začátek a teda spíš konec jsou možná trošku náročnější, ale jinak sešíváte stále dva zipy „zády“ k sobě. Rozložená kabelka tvoří dlouhý pruh (obr. vlevo). Zapnutá zase velkou nádheru (obr. vpravo či v galerii).

 

Galerii s těmito výrobky naleznete zde.

 

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...