Návštěvnost

Dnes63
Tento týden736
Tento měsíc2456
Celou dobu1273594

kurzy 2010/2011

Třetím rokem probíhaly v našem malém městečku Třebechovicích pod Orebem dvouhodinnové  odpolední kurzy pletení z papíru. Kurzy probíhaly ve středu od 18,00. Níže je uvedený seznam již proběhlých kurzů. Po kliknutí na každý kurz se zobrazí daný kurz - co se ten den dělalo a fotky z té hodiny (odkazy nejsou momentálně funkční).

 

Pro zájem jsem začala pořádat i celodenní kurzy v Třebechovicích pod Orebem. Konaly se vždy v sobotu od 9 do cca 17 hodin. Velkou radost jsem měla z toho, když na tento kurzy přijely i motalinky ze Zlína, Kyjova či Bukovan.

 

Tento rok začaly nově probíhat i dvouhodinnové kurzy v Hradci Králové. Tyto kurzy probíhají v pondělí od 16,45 do 18,45. Po kliknutí na každý kurz se zobrazí daný kurz - co se ten den vytvářelo a fotky z té hodiny.

 

Proběhl i Vánočního zdobení domu a ozdob z materiálů, které běžně seženete po domě nebo zahradě, který se konal ve Vedrovicích u Brna.

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...