Návštěvnost

Dnes60
Tento týden733
Tento měsíc2453
Celou dobu1273591

WindowArt - Barvy na sklo

Slupovacími barvami na sklo si můžete vyrobit jakýkoli obrázek a vyzdobit si s ním Váš dům. Nejčastěji se nalepují na okna či zrcadla, ale můžete ho nalepit i na obkladačky v koupelně, skleněná světla (která se moc nezahřívají), dveře, lednici,…

Postup:

Window Art - Cervená růže
Window Art - Cervená růže
Nejprve si připravte předlohu, podle které budete malovat. Na ni položte průsvitnou folii, kterou je lepší připevnit kancelářskou svorkou nebo izolepou (nebo předlohu vložit do eurodesek).
Konturou (nejčastěji černou) nakreslete obrysy jednotlivých barev obrázku. Konturu nechte alespoň hodinu zaschnout. Vezměte jednotlivé barvičky (jsou tekutější než kontura) a jimi vyplňte prostor ohraničený konturou. Opět nechte dostatečně zaschnout.
Zaschlý obrázek můžete buď sejmout z fólie a nalepit na daný přemět. Nebo ho nechat na fólii a obrázek pouze vystřihnout. Až budete chtít obrázek apř. z okna sloupnout, půjde Vám to lépe a můžete si ho nechat pro opětovné použití (přilepením na další fólii z druhé strany).
Pokud budete chtít vyměnit obrázek za nový, stačí původní sloupnout a nalepit nový. Jen pozor na teplotu prostředí – v zimě se Vám může obrázek při slupování lámat a v létě naopak natahovat. Obrázky můžete obměňovat např. podle ročních období či podle věku dětí.
Předloh, podle kterých můžete malovat je již všude dost. Krom těch dělaných speciálně pro tuto techniku můžete obkreslit jakýkoli obrázek z časopisů, ty menší si lze na kopírce zvětšit.


České stránky s množstvím šablon naleznete na zde.
Klasické omalovánkové obrázky obrosvkého množství naleznete zde, zde, zde.
Potrhlé obrázky zvířat, Vánoc, Halloweenu i jiných.

 
Mé výrobky si můžete prohlédnou v galerii.

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...