Návštěvnost

Dnes80
Tento týden227
Tento měsíc2463
Celou dobu1269556

Obal na krabičku s papírovými kapesníčky

Podle velikosti krabičky si vystřihnete karton (jen jeden), do něj vystřihnete otvor, stejně jak je tomu na krabičce s kapesníčky. Pak si asi tak 1-1,5 cm od okraje uděláte skrz karton malé otvory (nejprve jsem je udělala kružítkem a pak rozšířila špejlí), lichý počet (obr. 1). Vršek kartonu můžete ozdobit např. ubrouskovou technikou. Ta část, co je mezi otvory a krajem kartonu, raději natřete tou barvou, kterou bude celá krabička nabarvená, aby pak neprosvítala světlá místa (obr. 2). Do otvorů kolem dokola zasuňte ruličky (obr. 3).

Krabicka01
Krabicka01
Krabicka02
Krabicka02
Krabicka03
Krabicka03

 

Na druhé straně kartonu je stačí konce ruliček přilepit lepidlem (obr. 4), případně papírovou lepicí páskou. Pokud oplétáte karton, nebo nějakou desku, tak raději natřete jak desku, tak i ruličky. Nemusíte se pak bát, že se někam nedostanete štětcem. Ruličku, kterou začínáte plést, přilepte někam k jiné (osnovní) ruličce na katon a začněte plést (obr. 6 a 7).

Krabicka04
Krabicka04
Krabicka05
Krabicka05
Krabicka06
Krabicka06

 

Plete se naplocho, nad osnovní ruličku, pod osnovní ruličku, nad, pod,… Když dopletete na kraj kartonu, tak polotovar obraťte vzhůru nohama, vložte krabičku s papírovými kapesníčky, kterou si můžete přivázat a plést jako klasický hranatý košík. Dopleťte na kraj krabičky (nebo těsně přes něj – aby Vám pak ta krabička nebyla vidět) a zakončete. Čím jednodušší zakončení, tím to bude vypadat lépe. Krabičku s kapesníčky vyjměte, upletený obal nalakujte, krabičku opět vložte a máte hotový výrobek (obr. 8). Vždy, když dojdou kapesníčky, krabičku vyjměte a vložte novou.

Krabicka07
Krabicka07
Krabicka08
Krabicka08

 

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...