Návštěvnost

Dnes63
Tento týden736
Tento měsíc2456
Celou dobu1273594

O mně

HS_400.jpg

Jmenuji se Hana Šolínová a pocházím z Třebechovic pod Orebem (nedaleko Hradce Králové), na fórech mě můžete znát pod nickem HankaSola. Přezdívka Šóla vznikla již na základní škole. Ze slavonických setkání mě většina motalinek zná jako Mašličku (podle upleteného poznávacího znamení z jednoho setkání).

Od mala jsem se věnovala nejrůznějším ručním pracím. Vzory a podporu jsem měla jak u mamky tak u svých babiček. V březnu 2008 mě plně pohltilo pletení z papíru. Díky této technice také mé stánky v létě 2008 vznikly. Byly vytvořeny pro mou radost a na ukázku mých výrobků pro mé kamarády. Postupně se ale začaly rozšiřovat nejen o obrázky, popisy technik, ale i fotopostupy. Ale i nadále zkouším nové a nové techniky.

Jsem moc ráda, že sem chodí i ostatní tvořivé duše. Pro vás se snažím popsat pár návodů. Sama moc dobře vím, jak je fajn najít výrobu rozepsanou krok po kroku. Potěší mě, pokud zde naleznete inspiraci a budete se sem rádi vracet.

Na jakékoli Vaše reakce a dorazy ráda odpovím na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Původní e-mail (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) je delší dobu nefunkční, proto se nezlobte, zda Vám nepřišla žádná reakce. Děkuji za pochopení a omlouvám se všem, kterým jsem z tohoto důvodu nemohla odpovědět.

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...