Návštěvnost

Dnes7
Tento týden112
Tento měsíc1761
Celou dobu1150794

O mně

HS_400.jpg

Jmenuji se Hana Šolínová a pocházím z Třebechovic pod Orebem (nedaleko Hradce Králové), na fórech mě můžete znát pod nickem HankaSola. Přezdívka Šóla vznikla již na základní škole. Ze slavonických setkání mě většina motalinek zná jako Mašličku (podle upleteného poznávacího znamení z jednoho setkání).

Od mala jsem se věnovala nejrůznějším ručním pracím. Vzory a podporu jsem měla jak u mamky tak u svých babiček. V březnu 2008 mě plně pohltilo pletení z papíru. Díky této technice také mé stánky v létě 2008 vznikly. Byly vytvořeny pro mou radost a na ukázku mých výrobků pro mé kamarády. Postupně se ale začaly rozšiřovat nejen o obrázky, popisy technik, ale i fotopostupy. 

Jsem moc ráda, že sem chodí i ostatní tvořivé duše. Pro vás se snažím popsat pár návodů. Sama moc dobře vím, jak je fajn najít výrobu rozepsanou krok po kroku. Potěší mě, pokud zde naleznete inspiraci a budete se sem rádi vracet.

Na jakékoli Vaše reakce a dorazy ráda odpovím běžně na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Momentálně je tento e-mail nefunkční, proto mi prozatím pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Děkuji za pochopení a omlouvám se všem, kterým jsem z tohoto důvodu nemohla odpovědět.

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích 2015

V sobotu 19.12.2015 pro velký úspěch proběhnou Betlémské trhy v Třebechovicích...

.

Číst dál...

Kurz jarních a velikonočních dekorací v Praze

I letos jsme vyrazily do Prahy, abychom tam naučily místní děvčata nějaké nové techniky týkající se jara...

. Číst dál...