Návštěvnost

Dnes60
Tento týden733
Tento měsíc2453
Celou dobu1273591

1. kurz pletení z 2009/10 v Třebechovicích p. Orebem

Dnes, tj. 23. 09. 2009 proběhl v třebechovickém DDM další kurz pletení. Dorazilo 8 začátečnic, se kterými jsem probrala tuto techniku od začátku. Zvládly motání ruliček, přípravu pevného dna, pletení jednou ruličkou, možnosti barvení, některé pletení dvěma ruličkami. Dále se naučily točené pletení, tvorbu jednoho druhu uch.

Pokročilá Áda pletla obal na toaletní papíry, Renata košík na kolíčky pletením dvěma a řetízkovou vazbou a paní Jiřina upletla misku s vyplétaným dnem - dvojitý kříž dialgonálně přes sebe a jednoduchou trojřadou uzavirkou.

Dámy byly šikovné a práce jim pěkně šla.

Jejich tvorbu můžete vidět na následujících fotografiích. Rrozpracovaná dílka si vzala domů, tak pokud příště donesou ukázat, vyfotím.

O následujícím kurzu se dozvíte zde.

.

Kopírování obsahu

Kopírování našich textů do Vašich stránek bez odkazu na nás je považováno za krádež. Přečťěte si: eAdvokacie

.

Novinky

Fungující stránky

Webové stránky jsou po delší době opět funkční. Bohužel ne plně. Problémy jsou ještě s galerií, ale ty, doufám, budou brzy také vyřešené. Děkuji za trpělivost.

Betonové dekorace a šperky

Během roku 2018 jsem vyzkoušela novou techniku - práci s betonem. Zle z něj udělat betonové obaly na květináče, svícny, krmítka pro ptáky, ale třeba i originální šperky...

Číst dál...

Betlémské trhy v Třebechovicích p.O. 2015

Jak jsem již informovala, v sobotu 19.12.2015 proběhl pro velký úspěch 2. ročník Třebechovických trhů...

.

Číst dál...